Witam wszystkich fanów…

Witam wszystkich fanów #motoryzacja i #ford #mustang ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest tu całkiem sporo osób zainteresowanych #samochodyzusa, dlatego postanowiłem wrzucać trochę relacji z zabawy autami.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem na żywo mustanga 6. generacji, po prostu mnie zatkało. Pamiętał jak zjeżdżał z ronda, mrugając ledowym kierunkowskazem swojego przepięknego tyłu. Wtedy zupełnie nie myślałem o tym, że mógłbym chociaż przez chwilę takiego mieć. Minęło trochę czasu, w międzyczasie dyskutowałem z Panem @BLKauto o niektórych ofertach z aukcji w USA, chociaż były to auta innej marki w której podobno nie używa się kierunkowskazów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przyszedł jednak taki dzień, że stwierdziłem – A DLACZEGO NIE? To będzie super przygoda! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i tak się zaczęło…
Pamiętam, że z zakupem jednego V6 się nie udało, później było jeszcze kilka nieudanych prób, aż wreszcie… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2018 Mustang EcoBoost był mój!

Auto jest rozsądnie uszkodzone, w zasadzie wszystko co uszkodzone można wymienić – i tak też będzie.
Zdecydowałem się na wymianę wszystkich części na nowe oryginały, więc będzie nietanio, ale porządnie.

Dla tych którzy powiedzą że mustang to tylko V8 – na pewno brzmi fantastycznie i przy nieograniczonym budżecie pewnie większość osób takiego by wybrała. Sam kupując ecoboosta miałem dziwne odczucia, że trzeba płacić tyle akcyzy za taką dmuchawkę… Okazało się z czasem, że silniki te są chwalone bardziej niż V6, są bardzo niezawodne i nie brakuje im mocy.
Wybór więc nie jest taki oczywisty dla każdego, bo sam wygląd zwraca już mocno uwagę, a gdy dodatkowo jedziesz V8, wiedzą o tym ludzie już za zakrętem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie każdy lubi tak zwracać na siebie uwagę 🙂

Dla tych których ten temat interesuje – prowadzę relację z odbudowy na YouTube. Wybrałem formułę bez komentarza głosowego, bo na razie nie jestem w stanie się przemóc żeby gadać do siebie i jeszcze to później montować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam też szczególnego parcia na szkło 😉 Zamiast tego są podpisy – po angielsku, bo suby mam w większości z innych krajów.

Staram się pracować na ujęciami na kolejne odcinki, ale ciężko jest robić to samemu i to jeszcze w tak wąskim garażu.
Kiedyś kupię sobie halę… ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tutaj odcinek z relacji naprawy

Odcinków będzie pewnie jeszcze kilka, jak ktoś ma chęć to zapraszam do subskrybowania. Jak ktoś ma pomysł na #rozdajo na koniec, to piszcie w komentarzach (tu, nie na youtube :D). Ale auta na pewno nie oddam w rozdajo, bo będzie dobrze zafoliowane… 😉

Jednocześnie z przyjemnością zrobię reklamę #blkauto, bo wszystko przejrzyście i rzetelnie załatwiają. A i o autach można gadać godzinami… Dla zainteresowanych tematem sprowadzania – jeśli ktoś jeszcze jakimś cudem nie widział – ich kanał gdzie przybliżają realia sprowadzania aut z USA tu ich kanał

Jako że to pierwszy wpis to wrzucę trochę tagów, później może jakiś swój? Niech będzie #garazfioletowegokartofla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #majsterkowanie #diy #motoryzacja #marzenia #naprawiajzwykopem