Czołem Mirko ( ͡° ͜ʖ…

Czołem Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczęły się wakacje, czas wzmożonych wyjazdów. Większość z Was gdzieś wyjedzie. Wybierzecie podróż samochodem, albo wypożyczycie auto na miejscu. Pamiętajcie jak ważna jest bezpieczna pozycja w samochodzie i jak bardzo niebezpieczne jest trzymanie nóg na desce rozdzielczej czy poza autem.
Napisałem na ten temat artykuł, który przeczytać możecie tutaj: https://motopodprad.pl/nogi-na-desce-rozdzielczej-nogi-za-oknem/
Jeżeli uważacie, że warto go rozpowszechnić lub po prostu chcecie nas wspomóc, zapraszam do wykopania znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5014781/nie-trzymaj-nog-na-desce-rozdzielczej-ani-nie-wystawiaj-ich-za-okno/

#rozowepaski – wariacje z nogami na desce rozdzielczej/za oknem to najcześciej niestety Wasza działka. Macie piękne nogi, dbacie o nie. Zadbajcie również o to, żeby po podróży były one w całości (ʘ‿ʘ)
#niebieskiepaski – Waszą działką jest zwracanie uwagi, jak trzeba to porządny opieprz, żeby nogi trzymać tam gdzie ich miejsce. Pamiętajcie, że Waszą rolą jako samców jest dbanie o bezpieczeństwo stada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bezpiecznych wakacji i szerokiej drogi!

#motopodprad