W dzisiejszej lekcji opowiem…

W dzisiejszej lekcji opowiem wam drogie przegrywy jakie są insygnia (przedmioty symbolizujące władzę) Chada!

1. Zegarek. Koniecznie z co najmniej średniej półki tak, aby było widać jakość i status. Absolutnie nie ma mowy o zegarku z jakiejkolwiek firmy odzieżowej.

2. Samochód. Tutaj temat jest prosty. W grę wchodzą tylko dynamiczne marki postrzegane jako luksusowe. BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche. W żadnym wypadku Volvo, Kia czy inne gówno jak Opel czy Peugeot.

3. Własne mieszkanie. Ale nie w żadnym starym kurwa bloku czy obsranej kamienicy tylko w nowym budownictwie deweloperskim. Ewentualnie może być to mieszkanie wynajęte, bo rozumiem, że Chad podróżuje po świecie i niekoniecznie chce się wiązać z jednym miejscem.

4. Wykonywany zawód. No i tutaj mamy ciekawostkę, bo niekoniecznie zawody kojarzone z najlepszym zarobkami są najbardziej pociągające dla kobiet. Kobiety działają na zasadzie skojarzeń. Jeżeli jesteś programistą15k, inżynierem lub stomatologiem to gratuluję, ale to nie sprawi, że laski będą się nadziewać na twoją kutangę. Każda laska marzy o tym, żeby wyruchał ją przystojny policjant, detektyw, psycholog. To są zawody, które pociągają kobiety.

5. Telefon. Flagowiec. Musi się kojarzyć z biznesem, a nie z biedotą. Xiaomi MI 10 Ultra, iPhone 12 Pro Max, Samsung S20.

A tak w ogóle żartowałem XD Jak jesteś Chadem to i tak będziesz ruchać jak pojebany. Geny to wszystko!

#przegryw #wygryw #programista15k #praca #pracbaza #blackpill #xiaomi #iphone #spierdolenie #stulejacontent #plodnajulka #logikarozowychpaskow #heheszki #oskarek87 #bmw #motoryzacja #zegarki